kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

Szwedzko-Polska Platforma Zrównoważonej Energetyki

logo

Strona projektu: www.energyplatform.net

Koordynator: Instytut Przemysłowej Gospodarki Środowiskowej Lund Szwecja

Tematyka: energetyka odnawialna

Opis: Platforma tworzy ramy dla rozwoju dwustronnych kontaktów w obszarze przyjaznych środowisku systemów energetycznych. Oczekiwane efekty to rozszerzenie transferu i wykorzystania wiedzy w tym zakresie w obu krajach, pozytywny wpływ na środowisko i ochronę klimatu, poprawa bezpieczeństwa energetycznego oraz zwiększenie dostępności energii. Zakres współpracy obejmuje: promowanie technologii zrównoważonych energetycznie; prace na rzecz wdrożenia pakietu energetycznego UE; zdobywanie informacji o rozwoju w
zakresie innych czystych technologii.

W siedzibie PIMOT działa polski sekretariat Platformy, który realizuje m. in. zadania związane z transferem wiedzy i pozyskiwaniem Członków Platformy w Polsce.

Kontakt:

  • Mikael Backman Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  • Magdalena Rogulska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.